Logowanie

O Contrain

Contrain to Agencja pracy działająca na arenie międzynarodowej od samych początków istnienia, czyli od 1998 roku. Między innymi nawiązaliśmy kontakty handlowe z firmami w Holandii, Niemczech czy Szwajcarii.

 

Nasza firma świadczy szeroki zakres usług w zakresie zarządzania wykwalifikowaną kadrą różnego szczebla i jej zatrudnianiem. Oferuje sprawdzoną i legalną pracę w branży rolniczej, spożywczej, przemysłowej i medycznej oraz każdej zleconej przez Klientów.

 

Dla naszych Klientów stworzyliśmy dedykowany pakiet usług outsourcingowych, który pozwala na uzyskanie dokładnie wyselekcjonowanego personelu. Audyty HR i rozbudowane procesy rekrutacyjne w tym Assesment Center decydują o przewadze konkurencyjnej firm, które ufają nam od lat.

 

Od 2010 roku Contrain jest przedstawicielem programu Curaswiss w Polsce, który pozwala na poszerzenie wiedzy i doświadczenia a w konsekwencji uzyskania pracy w sektorze medycznym. Jest to szansa rozwoju dla pielęgniarek, położnych i pokrewnego personelu medycznego oraz możliwość pracy za granicą w swoim zawodzie.

 

Zaufało nam już blisko 6700 pracowników, którzy są naszą największą dumą. Zasoby te są podstawą dla naszej działalności, wiarygodności i stanowią o skuteczności, którą posiada nasza firma. Oferty pracy, które posiadamy w swoim portfolio dają gwarancję sprawdzonego i legalnego zatrudnienia za granicą.

 

www.contrain.pl

 

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito e-learning